Menu

0

Zastosowania
Marki
Konto
Koszyk
Zastosowania
Konto

Opis Produktu

Zdrowaś Mario. Reportaże o medycznej marihuanie, to książka autorstwa Aleksandry Pezdy, która podejmuje trudny, ale niezwykle ważny temat tak zwanej medycyny konopnej. Zastosowanie marihuany w szeroko pojętym lecznictwie wciąż budzi potężne kontrowersje. Kolejne kraje zmieniają jednak swoje podejście do tej rośliny, zezwalając na jej użytek w celach terapeutycznych. W tym samym kierunku zmierza Polska.

Czego dowiesz się z książki Zdrowaś Mario. Reportaże o medycznej marihuanie. Aleksandry Pezdy?

Prezentowana książka o konopiach przede wszystkim skupia się na relacjach pacjentów, którzy wbrew restrykcyjnemu i nielogicznemu prawu zdecydowali się poddać leczeniu z użyciem marihuany medycznej. Większość z nich robiła to ponosząc ogromne ryzyko. Aleksandra Pezda dotarła także do lekarzy oraz bliskich osób chorych (w tym rodziców), którzy odważnie stawili czoła systemowi i na własną rękę zdobywali środki bazujące na konopiach. Często czując się przy tym, jak przemytnicy narkotyków.

Autorka stara się odpowiedzieć na pytanie, co pcha ludzi do łamania obowiązujących przepisów i pokazuje, jak wielka jest desperacja osób, które ostatniej nadziei na wyzdrowienie szukają w medycznej marihuanie.

Książka Zdrowaś Mario. Reportaże o medycznej marihuanie to pozycja obowiązkowa nie tylko dla zwolenników tak zwanej medycyny konopnej, ale przede wszystkim dla decydentów i lekarzy, którzy często opierają się wyłącznie na stereotypach, nie dopuszczając do siebie myśli, że zwykła roślina może być skutecznym środkiem leczniczym w nawet najtrudniejszych przypadkach chorobowych.

Ta książka o marihuanie jest niezwykle aktualna w czasach, gdy polskie prawo teoretycznie dopuszcza już możliwość leczenia konopiami, ale w praktyce legalne środki i tak pozostają niedostępne dla pacjentów.

Zdrowaś Mario. Reportaże o medycznej marihuanie

Category Featured Image Kraj pochodzenia:

CENA: 39,00 

Produkt dostępny, gotowy do wysyłki