Menu

0

Zastosowania
Marki
Konto
Koszyk
Zastosowania
Konto

Opis Produktu

Rynkowa nowość – baton proteinowy z konopi Chocolate Heaven od Vivo Food jest efektem dwóch motywacji: chęci dostarczenia użytkownikom pysznej przekąski zastępującej niezdrowe słodycze, oraz udowodnienia, że naturalne produkty spożywcze bez dodatku chemii mogą zapewnić odpowiednią dawkę energii do prowadzenia aktywnego trybu życia. Chcesz odżywiać się zdrowo, naturalnie, zgodnie z filozofią BIO i RAW? Odkryj zdrowe batony z dodatkiem konopi!

Najważniejsze cechy batona proteinowego z konopi Chocolate Heaven od Vivo Food

Baton proteinowy z konopi Chocolate Heaven Vivo Food to doskonale wyważona dawka energii zamknięta w niewielkim produkcie, który bez problemu schowasz w kieszeni, torebce czy plecaku. Możesz mieć go zawsze przy sobie i zjeść wtedy, gdy czujesz, że zaczyna Ci brakować prądu. Ten konopny baton jest bogatym źródłem proteiny z konopi, inaczej nazywanej białkiem konopnym. Ten składnik roślinny jest świetnie przyswajany przez ludzki organizm i dostarcza mu niezbędnej dawki energii do działania. Dlatego zdrowe batony z dodatkiem konopi są tak polecane osobom uprawiającym sporty wymagające kondycji i wysiłku, a więc chociażby bieganie czy jazdę na rowerze. Poza tym białko konopne bierze udział w procesie budowy mięśni.

Opisywany produkt z konopi może być spożywany przez osoby będące na diecie bezglutenowej. Idealnie nadaje się dla wegan, wegetarian oraz zwolenników kuchni BIO i RAW. Dodajmy, że baton w swoim składzie ma wyłącznie produkty z kategorii super food, użyte w nim składniki posiadają certyfikaty rolnictwa ekologicznego, na których nie stosuje się chemicznych środków ochrony i syntetycznych nawozów. Dzięki temu masz pewność, że sięgasz po produkt zdrowy i bezpieczny dla Twojego organizmu.

Baton proteinowy z konopi Chocolate Heaven od Vivo Food zdobył Złoty medal podczas VIII Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej NATURA FOOD 2015 w kategorii „Ekologiczny produkt zagraniczny”. 

 • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
 • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
 • Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
 • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
 • Podane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić profesjonalnej porady specjalisty.
 • Produkt zawiera alergeny: migdały i nerkowce.
 • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
 • W suchym i chłodnym miejscu.
 • W ciemnym miejscu.
 • Po otwarciu ograniczyć dostęp do tlenu.
 • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Vivo Food Chocolate Heaven raw baton proteinowy czekoladowy z konopiami – 45 g

Category Featured Image Kraj pochodzenia:  Czechy
Przepraszamy, produkt dostępny na zamówienie