Marihuana i medycyna. Michael Backes

Recenzja książki: “Marihuana i Medycyna. Michael Backes”

Książka Michaela Backesa “Marihuana i Medycyna. Praktyczny przewodnik po świecie marihuany” to bardzo dobrze napisany podręcznik zajmujący się kwestią stosowania marihuany medycznej w praktyce. Jest to bardzo użyteczna pozycja, w którą powinien się zaopatrzyć każdy, kto chce leczyć za pomocą konopi siebie lub swoich bliskich.

Przystępnym i zrozumiałym językiem wyjaśnia ona działanie medycznej marihuany w poszczególnych jednostkach chorobowych. Daje wskazówki co do możliwych zastosowań, a nawet podpowiada jakie konkretnie odmiany konopi warto uprawiać samemu. W zależności od choroby, z którą się zmagamy.

Na specjalną uwagę zasługuje to, że książka Marihuana i Medycyna Michael Backers jest zarazem napisana na tyle prosto, że zrozumie ją bez większych trudności każdy laik nie znający jeszcze zbyt dobrze zagadnienia medycznej marihuany, a jednocześnie jest ona bogata w szczegóły, które mogą okazać się bardzo przydatne i użyteczne osobom dobrze znającym temat.

Kim jest autor książki “Marihuana i Medycyna” Michael Backes?

Michael Backes to naukowiec i aktywista od wielu lat zaangażowany w prowadzenie badań nad zastosowaniem konopi w medycynie. Jest założycielem pierwszego punktu sprzedaży medycznej marihuany i współtwórcą Project CBD. Edukacyjnego serwisu, który promuje rozwój badań nad leczniczym wykorzystaniem kannabidiolu (CBD).

To prawdziwy pasjonat, który z jednej strony mocno wierzy w ogromny potencjał leczniczy konopi. Z drugiej, jako naukowiec i człowiek racjonalny dąży do ustalenia jak największej ilości twardych faktów w tej sprawie.

Książka Marihuana i Medycyna. Michael Backes

Książka “Marihuana i Medycyna” Michaela Backesa wprowadza nowoczesne, naukowe spojrzenie

Ta książka o medycznej marihuanie na tle wielu podobnych do niej publikacji wyróżnia się tym, że będąc swoistym podsumowaniem wiedzy jaką mamy o medycznej marihuanie opiera się rzeczywiście na wielu przełomowych, ostatnich naukowych odkryciach.

Michaela Backes bardzo dobrze przemyślał swoje dzieło. W związku z tym, ta książka może w znacznym stopniu pomóc podjąć decyzję, czy warto podjąć próbę leczenia medyczną marihuaną. Niebagatelną zaletą jest też to, że jest w stanie zaoferować również odpowiednią wiedzę w starciu z lekarzami,. Którzy do zagadnienia konopi podchodzą ignorancko i z rezerwą. Dowiedź się więcej, na temat książki Michaela Backesa Marihuana i Medycyna.