Menu

0

Zastosowania
Marki
Konto
Koszyk
Zastosowania
Konto

Napój z konopi Chronic Ice idealnie zaspokaja potrzeby aktywnych ludzi stawiających na naturalne produkty spożywcze. Ta szwajcarska firma na każdym etapie produkcji podkreśla swoje przywiązanie do ekologii, zdrowego stylu życia i bliskiego kontaktu człowieka z naturą. Nic dziwnego, że oferta marki obejmuje napoje z konopi najwyższej jakości, dokładnie przebadane, doskonale zastępujące przepełnione chemią napoje energetyczne.

Napój z konopi typu Ice Tea Chronic Ice

Napój z dodatkiem ekstraktu z konopi Chronic Ice, dowodzi, jak ważne dla firmy jest bezpieczeństwo i zadowolenie klientów. Produkty konope marki są w 100% naturalne i zawierają  dodatek konopi siewnej, która jest znanym od stuleci surowcem o bardzo szerokim zastosowaniu. W odróżnieniu od większości klasycznych napojów z konopi produkty tej marki nie zawierają żadnych substancji chemicznych, sztucznych polepszaczy i dodatków aromatyzujących. To czysta natura, o gwarantowanym, bezpiecznym składzie.

Producent napoju z konopi typu Ice Tea Chronic Ice to firma pochodząca ze Szwajcarii. Kraj ten słynie z proekologicznego podejścia do produkcji artykułów spożywczych. Takie myślenie zaczyna się już na etapie uprawy surowców – wolnych od chemicznych środków ochrony roślin i syntetycznych nawozów. Dzięki temu końcowy użytkownik nie musi się martwić o jakiekolwiek skutki uboczne czy efekty psychoaktywne.

Konopne napoje tej marki można polecić przede wszystkim osobom, które żyją w stresie i chcą się wyciszyć, jednocześnie unikając chemii i „śmieciowej” żywności obciążającej organizm. Herbata z konopi, która znajduje się w ofercie naszego sklepu konopnego, jest czysta, prosta w składzie i to w tym tkwi jej największa siła.

ChronicICE