Menu

0

Zastosowania
Marki
Konto
Koszyk
Zastosowania
Konto

Opis Produktu

Bestsellerowy Podręcznik budowania z konopi Cohabitat to jedna z tych lektur, które wyprzedzają swój czas. Dziś mało kto wie, czym właściwie jest technologia hempcrete, ale w ciągu najbliższych kilkunastu lat, będzie to jedna z podstawowych metod wznoszenia i modernizowania budynków. Beton konopny to nasza przyszłość i nadzieja na to, że zaczniemy mieszkać w zdrowych, prawdziwie ekologicznych domach.

Praktyczne porady w „Podręczniku budowania z konopi.” wydawnictwa Cohabitat

Siłą tej książki jest fakt, że jej autorzy – William Stanwix, Alex Sparrow – mają wieloletnie doświadczenie w temacie budownictwa konopnego. Są więc nie tylko teoretykami, ale także praktykami. Wskazują znakomite przykłady wykorzystania betonu konopnego, wraz z ilustracjami i opisami projektów. Jest to bardzo rzetelna pozycja, licząca ponad 350 stron. Wybierając ją możesz mieć pewność, że dokładnie zapoznasz się z tematem hempcrete, o którym już wkrótce będzie mówić cały świat.

Podręcznik budowania z konopi Cohabitat jest świetną propozycją dla architektów, budowlańców, właścicieli firm budowlanych, konstruktorów, ale też pasjonatów budownictwa i osób planujących budowę własnego domu. Autorzy wskazują najczęstsze błędy popełniane przy wykorzystywaniu technologii betonu konopnego i podpowiadają, jak ich unikać.

Nasz sklep konopny poleca tę książkę o budowaniu z konopi wszystkim, którzy chcą zyskać rzetelne informacje o konstrukcyjnym zastosowaniu konopi włóknistych. Jest to podręcznik krok po kroku, napisany przystępnym językiem i prawdziwie inspirujący do stosowania alternatywnych metod budowania. 

Podręcznik budowania z konopi (The Hempcrete Book)

Category Featured Image Kraj pochodzenia:

CENA: 150,00 

Produkt dostępny, gotowy do wysyłki