Palacio szampon konopny z mentolem – 500 ml

Opis Produktu

Palacio szampon konopny z mentolem to jeden z najlepszych wyborów do codziennej pielęgnacji włosów dla osób, które stawiają na naturalne kosmetyki, bo nie chcą mieć kontaktu z agresywnymi detergentami. Ten produkt konopny doskonale sprawdza się w przypadku włosów problematycznych, w tym przetłuszczających się i łamliwych.

Dlaczego warto sięgnąć po szampon konopny z mentolem od Palacio?

Ten szampon z olejem z nasion konopi został stworzony z myślą o osobach potrzebujących kosmetyku do regularnego użytku, łagodnego dla włosów i skóry głowy, pozbawionego silnych detergentów. Palacio udowadnia, że można kompleksowo dbać o pasma i skalp bez konieczności sięgania po produkty chemiczne.

Dzięki wysokiemu stężeniu oleju konopnego szampon wykazuje działanie nawilżające, co jest bardzo korzystne dla skóry głowy. Optymalne nawilżenie skalpu pozwala wyregulować pracę gruczołów łojowych, a tym samym przeciwdziała przyspieszonemu przetłuszczaniu się włosów. Oczyszczona i nawilżona skóra głowy dużo skuteczniej transportuje substancje odżywcze do cebulek, co pozwala zachować prawidłowy cykl wzrostu włosa.

Ważnym składnikiem prezentowanego szamponu z konopi jest mentol, który odpowiada za przyjemne uczucie chłodu podczas mycia włosów, a przy tym wydziela świeży zapach i intensyfikuje właściwości higieniczne kosmetyku.

Szampon konopny z mentolem Palacio jest przeznaczony do regularnego, nawet codziennego stosowania. Rekomendujemy go i kobietom, i mężczyznom bez względu na specyfikę włosów.

  • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
  • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
  • Ewentualna zmiana koloru lub konsystencji nie świadczy o wadliwości produktu.
  • W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przemyć wodą.
  • Unikać kontaktu z okolicą oczu i ust.
  • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
  • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
Kraj pochodzenia:  Czechy
Sztuk:
CENA: 
Dostępny w 3 dni