Palacio konopna maść do stóp – 120 ml

Opis Produktu

Palacio maść konopna do stóp jest jednym z najlepszych kosmetyków konopnych do pielęgnacji problematycznej skóry stóp (w szczególności pięt), ale też łokci czy kolan. Skutecznie zmiękcza i nawilża skórę, zapobiegając bolesnym spękaniom oraz poprawiając wygląd tych części ciała. Przekonaj się o jej rewelacyjnym działaniu!

Dlaczego warto sięgnąć po maść do stóp Palacio?

Prezentowany kosmetyk zawiera aż 12% stężenie oleju konopnego, który wykazuje bardzo szerokie właściwości pielęgnacyjne i terapeutyczne. Olej z konopi stanowi bogate źródło wielonienasyconych kwasów tłuszczowych i witamin (m.in. A, E i z grupy B), dzięki czemu wspiera naturalne procesy odbudowy skóry, gwarantując jej dogłębne nawilżenie.

To właśnie nadmierne przesuszenie jest jednym z głównych powodów, dla których skóra na Twoich piętach, kolanach i łokciach wygląda nieestetycznie, a przy tym jest narażona na pękanie. To z kolei rodzi ryzyko infekcji wirusowych i bakteryjnych, powstanie stanu zapalnego, nie wspominając już o bólu.

Regularne stosowanie maści konopnej do stóp Palacio pozwala zmiękczyć suchą skórę, złagodzić podrażnienia, a także zminimalizować ryzyko nawrotu problemu. Ten naturalny, ziołowy kosmetyk z konopi bardzo dobrze sprawdza się też do pielęgnacji suchych dłoni, zwłaszcza ze skłonnością do atopii i podrażnień, a także reakcji alergicznych.

Stosowanie prezentowanej maści konopnej jest bardzo łatwe – wystarczy nanieść niewielką warstwę na problematyczny fragment skóry i wsmarować. Kosmetyk doskonale się wchłania i wydziela przyjemny, świeży aromat.

  • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
  • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
  • Ewentualna zmiana koloru lub konsystencji nie świadczy o wadliwości produktu.
  • Unikać kontaktu z okolicą oczu i ust.
  • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
  • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
Kraj pochodzenia:  Czechy
Sztuk:
CENA: 
Dostępny w 3 dni