Menu

0

Zastosowania
Marki
Konto
Koszyk
Zastosowania
Konto

Opis Produktu

Książka Odkłamywanie marihuany Bogdan Jot to bestsellerowa książka autorstwa Bogdana Jota, niestrudzonego w walce z mitami dotyczącymi zastosowania i właściwości konopi. Wokół tych roślin narosło mnóstwo półprawd i oczywistych kłamstw, które niestety są ślepo powtarzane przez mainstreamowe media. Efekt jest taki, że w polskim społeczeństwie konopie są skazane na ostracyzm, na czym cierpią osoby, którym konopie mogłyby pomóc np. w walce z chorobą.

Odkłamywanie marihuany wydawnictwa MMJ to głos rozsądku

Tytuł tej książki o konopi jest jak najbardziej trafny. W dyskusji na temat marihuany bez przerwy padają te same kłamstwa, które irytują nie tylko zwolenników legalizacji, ale także naukowców mających na swoim koncie lata rzetelnych badań nad działaniem produktów konopnych. Między innymi na te badania powołuje się Bogdan Jot autor książki pt. Odkłamywanie marihuany. Publikacja jest udaną próbą rzetelnego przedstawienia problemu, który co jakiś czas wraca do dyskursu politycznego i społecznego.

Autor przede wszystkim udowadnia, że nasze społeczeństwo nie jest odpowiednio wyedukowane, nie zna przedmiotu dyskusji, a więc trudno się dziwić, że konopie budzą tak wielkie kontrowersje i obawy. W powszechnej opinii konopie indyjskie są utożsamiane wyłącznie z narkotykami. Mało kto zdaje sobie sprawę, że są wśród nich także suplementy, kosmetyki czy produkty spożywcze.

Lektura tej książki o konopiach otwiera oczy i wzbogaca wiedzę na temat konopi zastosowanych w celach medycznych. Czytelnik może się pozbyć wielu wątpliwości i wyrobić własne zdanie, tym razem oparte na rzetelnych informacjach, a nie mitach. 

Odkłamywanie marihuany

Category Featured Image Kraj pochodzenia:

CENA: 43,99 

Produkt dostępny, gotowy do wysyłki