Menu

0

Zastosowania
Marki
Konto
Koszyk
Zastosowania
Konto

Opis Produktu

Książka Medyczna Marihuana. Historia hipokryzji, wydawnictwa Krytyki Politycznej jest jedną z najlepszych i najobszerniejszych pozycji na polskim rynku wydawniczym, w całości poświęconych analizie leczniczych właściwości produktów konopnych. Autorka Dorota Rogowska-Szadkowska mocno pochyla się nad kontrowersyjnym i budzącym ogromne emocje tematem, aby przedstawić go w możliwie obiektywny sposób. To świetny wstęp do dalszej dyskusji nad dopuszczeniem leczenia marihuaną.

Medyczna Marihuana. Historia hipokryzji. Wydawnictwa Krytyki Politycznej – takiej książki brakowało

Poważny dyskurs na temat produktów konopnych wykorzystywanych w celach terapeutycznych, to w naszym kraju na razie fikcja. Media i tzw. „eksperci” kierują się wyłącznie emocjami, a ich celem jest podsycanie lęków społecznych i kreowanie fałszywych opinii o medycznej marihuanie. Efekt jest łatwy do przewidzenia. Większość ludzi nie widzi różnicy między lekiem a narkotykiem. Książka Medyczna Marihuana. Historia hipokryzji, wydawnictwa Krytyki Politycznej bardzo dobrze to demaskuje.

W tej książce o konopi pojawia się wiele dowodów i naukowych opinii potwierdzających, że marihuany nie tylko nie trzeba się bać, ale wręcz należy zacząć ją traktować, jako produkt o właściwościach leczniczych, dedykowany osobom cierpiącym. Niestety, wciąż nie możemy się doczekać rzetelnych badań klinicznych potwierdzających medyczną skuteczność produktów konopnych. Autorka książka Doroty Rogowskiej-Szadkowskiej wielokrotnie zwraca uwagę na ten problem, przywołując wypowiedzi ekspertów, w tym wybitnych naukowców i lekarzy.

Nasz sklep konopny gorąco poleca tę książkę każdemu, kto chce poszerzyć swoją wiedzę na temat konopi i aktywnie włączyć się w niezbędną dyskusję na temat jej szerszego wykorzystania.

Medyczna Marihuana Historia hipokryzji

Category Featured Image Kraj pochodzenia:

CENA: 49,90 

Produkt dostępny, gotowy do wysyłki