Menu

0

Zastosowania
Marki
Konto
Koszyk
Zastosowania
Konto

Opis Produktu

Masło kakaowe nierafinowane MTS do czopków z CBD to produkt, którego nie może zabraknąć w Twoim domu. Masło ma bardzo szerokie zastosowanie. Przyda się nie tylko do samodzielnej produkcji czopków z konopi, ale także do nawilżania skóry i terapii różnych schorzeń dermatologicznych. Jest to produkt w 100% naturalny, bezpieczny dla zdrowia, niewywołujący żadnych skutków ubocznych. Poznaj jego cudowne działanie.

Jak stosować masło kakaowe nierafinowane MTS do produkcji czopków z CBD?

Jest to bardzo proste. Wystarczy rozcieńczyć odpowiednią porcję masła oraz oleju CBD, a następnie zamknąć całość w foremce do czopków. Gotowy produkt pozostawiamy do stężenia i schładzamy w lodówce.

Masło kakaowe nierafinowane MTS jest idealne na czopki z CBD, ponieważ, w przeciwieństwie do np. oleju kokosowego, znacznie wolniej się rozpuszcza, a co za tym idzie stopniowo uwalnia substancje czynne. Te mogą być wolniej wchłaniane przez śluzówkę, dzięki czemu efekt terapeutyczny jest dłuższy i łagodniejszy.

Nie tylko do produkcji czopków

Masło kakaowe nierafinowane MTS oferowane w naszym sklepie konopnym może być także stosowane zewnętrznie w formie naturalnego kremu o dogłębnie nawilżającym i regenerującym działaniu. Jest to tłuszcz pozyskiwany z orzechów drzewa kakaowego, które rośnie w Afryce, Ameryce Południowej i Ameryce Środkowej. Jego cudowne właściwości są znane od wieków.

Twarde masło kakaowe po zetknięciu ze skórą zaczyna się topić i wchłaniać. Jest bogatym źródłem witamin, żelaza, magnezu, potasu, kwasu oleinowego i innych pożądanych substancji. Znakomicie sprawdza się w terapii suchej skóry, ze skłonnością do atopii i podrażnień. Masło nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych. 

  • W razie konieczności zasięgnięcia porady specjalisty należy pokazać opakowanie lub etykietę.
  • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
  • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
  • W suchym i chłodnym miejscu.
  • Po otwarciu ograniczyć dostęp do tlenu.
  • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Masło kakaowe nierafinowane – 200 g

Category Featured Image Kraj pochodzenia:  Ghana
Przepraszamy, produkt dostępny na zamówienie