Menu

0

Zastosowania
Marki
Konto
Koszyk
Zastosowania
Konto

Opis Produktu

Medyczna marihuana. Doświadczenia Lekarza Praktyka Manawa to światowy bestseller autorstwa doktora Davida Casaretta. Lekarz opisuje w niej swoje wieloletnie doświadczenia ze stosowaniem konopi i wkłada kij w mrowisko. Polityczna obstrukcja blokuje milionom chorych na całym świecie dostęp do skutecznego środka uśmierzającego ból i łagodzącego inne dolegliwości. Autor walczy z krzywdzącymi stereotypami i pokazuje żywe dowody z własnej praktyki lekarskiej.

Medyczna marihuana. Doświadczenia Lekarza Praktyka, wydawnictwa Manawa – czas rozprawić się ze stereotypami

Marihuana medyczna to zdecydowanie jeden z najbardziej nośnych tematów ostatnich lat, także w naszym kraju. Historia znanego polityka lewicy, który zmarł na raka, na nowo ożywiła dyskusję, ale na niezadowalającym poziomie. Media wtórują politykom w szerzeniu półprawd, które nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością. Na szczęście na rynku zaczyna się pojawiać coraz więcej rzetelnych opracowań naukowych, takich jak książka Medyczna marihuana. Doświadczenia Lekarza Praktyka Manawa.

Doktor David Casarett napisał fascynującą książkę, którą czyta się niemal tak samo dobrze, jak pasjonujący kryminał. Autor odwiedza kliniki w Kalifornii i Kolorado udając pacjenta i stosując produkty konopne w celach leczniczych. Jedzie do Tel Awiwu, gdzie na własne oczy widzi niezwykłe efekty podawania marihuany pacjentom chorującym na demencję. Poznaje historię dziecka cierpiącego na przewlekłą epilepsję, które udało się wyleczyć dzięki stosowaniu oleju konopnego.

Siłą tej książki są dowody pokazujące, że pojęcie „medycznej marihuany” nie jest wcale chwytem marketingowym. Autor konsekwentnie obala wiele mitów, ale jest daleki od gloryfikowania konopi. Po prostu pokazuje, że mogą a nawet David Casarett powinny być one stosowane jako produkt leczniczy.

Część dochodu ze sprzedaży każdego egzemplarza książki zostanie przekazana na konto Fundacji Krok po Kroku, która szerzy wiedzę na temat medycznej marihuany. 

Marihuana Medyczna. Doświadczenia Lekarza Praktyka

Category Featured Image Kraj pochodzenia:

CENA: 53,00 

Produkt dostępny, gotowy do wysyłki