Menu

0

Zastosowania
Marki
Konto
Koszyk
Zastosowania
Konto

Opis Produktu

Książka Marihuana leczy Bogdana Jot to absolutny bestseller i pozycja obowiązkowa dla każdego, kto szuka rzetelnych informacji na temat medycznych właściwości produktów z konopi. Bogdan Jot udowadnia tezę, że ostracyzm, jaki spadł na konopie, jest wyłącznie wyborem politycznym, a nie społecznym. Przypomina, że roślina ta była wykorzystywana w celach leczniczych już w starożytności. Wszystko zmieniło się na początku XX wieku, kiedy to konopie zostały uznane za produkt non grata w aptekach i domach zwykłych ludzi.

Od starożytności do współczesności w książce Marihuana leczy Bogdan Jot wydawnictwa MMJ

W Polsce od kilku już lat toczona jest zażarta dyskusja na temat tego, czy pacjenci powinni mieć dostęp do produktów konopnych stosowanych w celach terapeutycznych. Teoretycznie tak jest, ale w praktyce każdy lekarz 5 razy się zastanowi, zanim przepisze swojemu pacjentowi takie rozwiązanie. Dlaczego? Ponieważ boi się konsekwencji prawnych i służbowych. To pokazuje, jak wiele jeszcze jest do zrobienia.

Tę samą drogę przechodzi cały świat. Starania naukowców i aktywistów doprowadziły do sytuacji, w której marihuana jest legalna w co najmniej kilku krajach i 20 stanach USA. Książka Bogdana Jota pokazuje, że takie decyzje mają sens.

Książka Marihuana leczy Bogdana Jot to kultowa pozycja na polskim rynku wydawniczym i bez wątpienia jedna z najważniejszych książek podejmujących trudny i kontrowersyjny temat medycznego zastosowania produktów konopnych. Książkę Bogdana Jota powinien poznać każdy, kto chce świadomie zabrać głos w dyskusji, a już szczególnie przedstawiciele mediów i politycy od lat powtarzający te same mity i nieprawdy.

Marihuana leczy

Category Featured Image Kraj pochodzenia:

CENA: 46,00 

Produkt dostępny, gotowy do wysyłki