Menu

0

Zastosowania
Marki
Konto
Koszyk
Zastosowania
Konto

Opis Produktu

Konopny.pl prezentuje książkę Marihuana i obłęd Davida Castle, jednego z najbardziej cenionych badaczy podejmujących temat szeroko pojętej medycyny konopnej. Autor w swoim opracowaniu przygląda się temu, jak marihuana i inne produkty z konopi oddziałują na ludzki organizm, ze szczególnym naciskiem na sferę psychiczną i neurologiczną.

Dlaczego warto przeczytać książkę „Marihuana i obłęd”?

Marihuana i obłęd David Castle, to bez wątpienia jest to jedno z najlepszych i najbardziej komplementarnych opracowań tego typu dostępnych na polskim rynku wydawniczym. Książka bardzo szybko zdobyła uznanie krytyków, którzy podkreślali tytaniczną wręcz pracę autora. David Castle mocno pochylił się nad psychiatrycznymi i neurologicznymi mechanizmami. Jednocześnie autor stawia silny akcent na prezentowanie wyników badań klinicznych, dzięki czemu książka ma dużą wartość naukową.

Czytelnika z pewnością zainteresują analizy na temat rzeczywistego, a nie domniemanego wpływu marihuany na ludzkie zdrowie. Autor opisuje najnowsze wyniki badań nad układem kannabinoidowym, ale także przedstawia relacje na temat zastosowania cannabis w terapii zaburzeń psychicznych, na czele ze schizofrenią.

W naszym sklepie konopnym kupisz najnowsze, uaktualnione o 10 rozdziałów wydanie książki Marihuana i obłęd Davida Castle. Lekturę szczególnie polecamy terapeutom, lekarzom, epidemiologom, neurobiologom, psychiatrom i wszystkim osobom, które chcą zgłębić swoją wiedzę na temat terapeutycznego zastosowania marihuany.

Marihuana i obłęd. David Castle

Category Featured Image Kraj pochodzenia:

CENA: 100,00 

Produkt dostępny, gotowy do wysyłki