Menu

0

Zastosowania
Marki
Konto
Koszyk
Zastosowania
Konto

Opis Produktu

Książka Marihuana i Medycyna Michael Backes wydawnictwa Purana to bardzo ważna pozycja wśród opracowań na temat leczniczego zastosowania produktów z konopi. Ten temat wciąż budzi ogromne kontrowersje na całym świecie i będzie tak, dopóki społeczeństwa nie będą miały rzetelnej wiedzy o terapeutycznych właściwościach konopi. Michael Backes podszedł do tematu metodycznie, dzięki czemu powstała książka o doskonałym ładunku informacyjnym, rzeczowa i wypełniona inspirującymi przykładami.

Marihuana i Medycyna. Wydawnictwa Purana, to praktyczny przewodnik po leczeniu konopiami

Wielką wartością tej książki są opisy aż 27 najpopularniejszych odmian konopi ze wskazaniem, w których schorzeniach najlepiej się one sprawdzają. Autor Michael Backes prezentuje także historie 29 osób cierpiących na różne choroby, u których zastosowanie terapii marihuaną medyczną przyniosło bardzo dobre rezultaty.

Opisane zostały przypadki stwardnienia rozsianego, Alzheimera, Parkinsona czy przewlekłych migren. Praktyczne podejście do tematu, bez tworzenia mitów i fantazjowania, decyduje o tym, że książka Marihuana i Medycyna. Michael Backes, wydawnictwa Purana jest rzetelnym opracowaniem i istotną wypowiedzią w dyskusji nad leczniczym zastosowaniem produktów konopnych.

Michael Backes to znany amerykański aktywista i specjalista z zakresu medycznej marihuany, który uruchomił pierwszy w Południowej Kalifornii sklep z leczniczymi produktami z konopi. Jest współtwórcą Project CBD, czyli organizacji non-profit zajmującej się badaniami nad terapeutycznym działaniem kannabidiolu. 

Marihuana i Medycyna

Category Featured Image Kraj pochodzenia:

CENA: 43,99 

Produkt dostępny, gotowy do wysyłki