Menu

0

Zastosowania
Marki
Konto
Koszyk
Zastosowania
Konto

Opis Produktu

Marek Bachański, doktor od spraw niemożliwych. Cała prawda o leczeniu medyczną marihuaną, wydawnictwa Edipresse Polska to jedna z najgłośniejszych pozycji na polskim rynku wydawniczym w ostatnich latach. Bohaterem książki jest doktor Marek Bachański – najsłynniejszy w Polsce lekarz, który odważnie mówił, że stosuje medyczną marihuanę w leczeniu swoich małych pacjentów. Pediatrę i neurologa dziecięcego spotkał za to zawodowy ostracyzm, został zwolniony z pracy, ale nie wycofał się ze swoich przekonań. Wsparli i nadal wspierają go rodzice maluchów, które mogą funkcjonować dzięki nowatorskim metodom zastosowanym przez doktora Bachańskiego.

Marek Bachański, doktor od spraw niemożliwych. Cała prawda o leczeniu medyczną marihuaną. Wydawnictwa Edipresse Polska to ważna lektura

Problemy, jakie spotkały doktora Marka Bachańskiego, są doskonałym dowodem na to, że wciąż nie dojrzeliśmy do poważnej dyskusji nad nowymi metodami leczenia, wykorzystującymi produkty konopne. Naukowcy na całym świecie dzielą się znakomitymi wynikami badań, ale nawet to nie jest w stanie przekonać rządzących. Mur jest zbyt gruby i pewnie minie jeszcze dużo czasu, zanim uda się go skruszyć. Ta smutna konstatacja jest motywem przewodnim książki Marek Bachański, doktor od spraw niemożliwych. Cała prawda o leczeniu medyczną marihuaną. Wydawnictwa Edipresse Polska.

Książkę napisała znakomita dziennikarka medyczna Dorota Mirska-Królikowska, laureatka wielu nagród, autorka „Życia bez kręgosłupa. Bolesław Paluch, legenda medycyny manualnej.” Dorota Mirska-Królikowska podeszła do tematu w sposób bardzo rzetelnym, typowo reporterski i zadaje ważne pytania o granicę, której lekarzowi przekraczać nie wolno, a także o wybory, przed którymi stają medycy walczący o zdrowie i życie swoich pacjentów. Czy naprawdę zawsze wszystko można wytłumaczyć bezsilnością medycyny i bagatelizować inne, niekonwencjonalne rozwiązania?

Marek Bachański, doktor od spraw niemożliwych

Category Featured Image Kraj pochodzenia:

CENA: 35,00 

Produkt dostępny, gotowy do wysyłki