Menu

0

Zastosowania
Marki
Konto
Koszyk
Zastosowania
Konto

Opis Produktu

Książka Konopie… dla wszystkich. Lecznicze zastosowanie marihuany, wydawnictwa Esteri to książka, którą zdecydowanie warto znać. Szczególnie w obecnych czasach, gdy co i rusz na świecie i w Polsce wybuchają gorące dyskusje na temat legalizacji marihuany i umożliwienia jej stosowania przez osoby cierpiące. Głos w tej sprawie zbyt często zajmują osoby, które nie mają na ten temat zielonego pojęcia. Ty po lekturze prezentowanej książki zyskasz wartościową wiedzę i zajmiesz twarde stanowisko po którejś ze stron barykady.

Autorzy książki „Konopie… dla wszystkich. Lecznicze zastosowanie marihuany.” wydawnictwa Esteri

Tę znakomitą pozycję napisali wspólnie Fabio Firenzuoli – lekarz, specjalista z dziedziny ziołolecznictwa i nadzoru nad ziołolecznictwem, Francesco Epifani – matematyk i specjalista m.in. ds. Zarządzania w Ochronie Zdrowia oraz Idalba Loiacono – farmaceutka specjalizująca się w farmacji stosowanej. Ten zespół gwarantuje bardzo wysoką jakość merytoryczną książki. Książka Konopie… dla wszystkich. Lecznicze zastosowanie marihuany, wydawnictwa Esteri jest opracowaniem typowo naukowym, które jednak czyta się przyjemnie i z przeświadczeniem, że przekazywana wiedza jest poparta twardymi dowodami.

Autorzy skupiają się na korzyściach wynikających ze stosowania produktów konopnych w terapii medycznej, wskazują na aspekty związane z przyspieszeniem fizycznego powrotu do zdrowia oraz poprawą samopoczucia pacjenta. Ta książka o konopi została napisana bardzo rzetelnie i bez wątpienia stanowi ważny głos w dyskusji nad dopuszczeniem form leczenia przy pomocy marihuany i innych produktów z konopi. 

Konopie … dla wszystkich. Lecznicze zastosowanie marihuany

Category Featured Image Kraj pochodzenia:

CENA: 22,50 

Produkt dostępny, gotowy do wysyłki