Menu

0

Zastosowania
Marki
Konto
Koszyk
Zastosowania
Konto

Opis Produktu

Książka Konopie – cud natury. Zdrowotne zastosowanie nasion i oleju konopnego, Barbary Simonsohn jest jedną z najbardziej znanych pozycji w całości poświęconych odżywczym właściwościom konopi siewnych. W naszym społeczeństwie konopie w ogóle nie funkcjonują w kategoriach produktu spożywczego, a szkoda, bo – jak wykazuje autorka Barbara Simonsohn – stanowią jedno z najlepszych bogactw natury.

Instrukcja zdrowego odżywiania w książce Konopie – cud natury. Zdrowotne zastosowanie nasion i oleju konopnego. Wydawnictwa Vital

Autorka książki Barbara Simonsohn, to uznana propagatorka zdrowego odżywiania, która od ponad 20 lat walczy o zmianę negatywnego nastawienia do produktów konopnych. W swojej książce o konopiach podaje mnóstwo dowodów na to, jak znakomite właściwości odżywcze mają nasiona konopi i olej konopny. Mogą być stosowane jako dodatki do potraw, samodzielne przekąski czy nawet środki kosmetyczne.

Konopie siewne są bardzo bogatym źródłem cennych składników, takich jak kwasy Omega-3 i Omega-6, dostarczane ludzkiemu organizmowi w idealnych proporcjach. Ponadto nasiona konopne i olej z konopi zawierają mnóstwo witamin i minerałów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania ciała i umysłu. Tym samym dieta wzbogacona o konopie siewne nie wymaga żadnej sztucznej suplementacji.

Książka Konopie – cud natury. Zdrowotne zastosowanie nasion i oleju konopnego, Barbary Simonsohn to książka mądra, rzetelnie napisana, otwierająca oczy i umysł na kulinarne nowości. Koniecznie powinni po nią sięgnąć weganie i wegetarianie oraz wszyscy, którzy chcą przejść na zdrową, ekologiczną i oczyszczającą dietę. 

Konopie cud natury – zdrowotne zastosowanie nasion i oleju konopnego

Category Featured Image Kraj pochodzenia:

CENA: 39,30 

Produkt dostępny, gotowy do wysyłki