Menu

0

Zastosowania
Marki
Konto
Koszyk
Zastosowania
Konto

Opis Produktu

Książka Kannabidiol leczy Bogdana Jota to jedna z najrzetelniejszych pozycji podejmujących tematykę tzw. medycyny konopnej. Autor w klarowny sposób tłumaczy, czym właściwie jest CBD, czyli kluczowy składnik konopi włóknistych decydujący o ich olbrzymim potencjale terapeutycznym. To obowiązkowa lektura dla wszystkich osób zainteresowanych medycznym zastosowaniem konopi siewnych, a także święcie przekonanych, że wszystko, co produkuje się z tej rośliny, jest tożsame z narkotykami, co jest nieprawdą!

Dlaczego warto przeczytać książkę „Kannabidiol leczy” Bogdana Jota?

Kanabidiol Leczy Bogdana Jot należy przeczytać przede wszystkim dlatego, że jest to bardzo solidne źródło wartościowej wiedzy o konopiach i ich zastosowaniu w medycynie. Książkę szczególnie polecamy osobom, które od dawna interesują się tą tematyką, ale nie do końca ufają wiadomościom znalezionym w Internecie. Sami chcą się przekonać, czy produkty konopne rzeczywiście mogą im pomóc w walce z różnymi schorzeniami, jednak najpierw muszą uzupełnić wiedzę i zrozumieć podstawowe pojęcia.

Bardzo silną stroną książki „Kannabidol leczy” jest część praktyczna, w której autor szczegółowo i zrozumiale wyjaśnia, jak rozróżniać produkty konopne, w tym zawierające CBD i na co zwrócić uwagę przed kupieniem konkretnego preparatu z konopi.

Ciekawostką jest przy tym fakt, że sam autor dedykuje i poleca książkę „Kannabidiol leczy” lekarzom, którzy w jego ocenie powinni odważniej przepisywać produkty konopne swoim pacjentom – przypomnijmy, że polskie prawo od 2017 roku zezwala na stosowanie tzw. medycznej marihuany, ale wyłącznie na podstawie zaleceń lekarskich. Życie pokazuje jednak, że medycy – i to nie tylko polscy – wciąż mają zbyt skromną wiedzę na temat tzw. medycyny konopnej. Część środowiska lekarskiego jest wręcz wrogo nastawiona do tego zagadnienia. Książka Kannabidiol leczy Bogdana Jota może być jednym z kamieni milowych na drodze do zmiany takiej postawy.

Kannabidiol leczy

Category Featured Image Kraj pochodzenia:  Polska

CENA: 38,00 

Produkt dostępny, gotowy do wysyłki