Menu

0

Zastosowania
Marki
Konto
Koszyk
Zastosowania
Konto

Opis Produktu

Konopny olejek do masażu malinowy od India Cosmetics to naturalny kosmetyk z konopi, który pozwoli Ci kompleksowo zadbać o skórę i jednocześnie zapewni bardzo przyjemne doznania. Świetnie nadaje się do sesji relaksacyjnych i aromaterapeutycznych, wypełniając całe pomieszczenie pięknym zapachem dojrzałych malin.

Czym wyróżnia się konopny olejek do masażu malinowy India Cosmetics

Ten kosmetyk stanowi kompleks najcenniejszych dla ludzkiej skóry olejów roślinnych, na czele oczywiście z tłoczonym na zimno olejem z konopi. Bezdyskusyjnie udowodniono, że ma on cudowne właściwości kosmetyczne oraz terapeutyczne, dzięki czemu możesz stosować ten produkt konopny zarówno do codziennej pielęgnacji, jak i w celu zniwelowania różnych problemów skórnych, jak dermatozy, przesuszenie, podrażnienia czy przebarwienia. Olejek nadaje się do każdego typu skóry, także z tendencją do przetłuszczania.

Naturalna formuła daje Ci pewność, że prezentowany kosmetyk konopny nie wywoła żadnej reakcji alergicznej, a Twoja skóra świetnie na niego zareaguje. Produkt nie zawiera żadnych konserwantów, barwników czy olejów mineralnych. To 100% tego, co najlepsze w naturze i korzystne dla Twojego ciała.

Co zawiera ten kosmetyk konopny?

Naturalny konopny olejek do masażu malinowy India Cosmetics swoje silne właściwości nawilżające i regeneracyjne zawdzięcza formule olejowej, na którą poza olejkiem z konopi składają się także:

· Olej z pestek moreli

· Olej sezamowy

· Olej ze słodkich migdałów

· Olej z pestek arbuza

· Olej z mięty pieprzowej

· Olej z maliny

Już teraz zamów ten rewelacyjny kosmetyk konopny i przekonaj się, że nie potrzebujesz nic więcej do kompleksowego nawilżenia skóry. 

Kostka rubika to najpopularniejsza gra logiczna. Dowiedz sie jak rozwiazac Rubiks Cube z tym latwy przewodnik po rozwiazaniach.

  • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
  • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
  • Ewentualna zmiana koloru lub konsystencji nie świadczy o wadliwości produktu.
  • Unikać kontaktu z okolicą oczu i ust.
  • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
  • W suchym i chłodnym miejscu.
  • W ciemnym miejscu.
  • Po otwarciu ograniczyć dostęp do tlenu.
  • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
  • Nie zamrażać.

India Cosmetics olejek konopny do masażu malina – 100 ml

Category Featured Image Kraj pochodzenia:  Polska

CENA: 29,99 

Produkt dostępny, gotowy do wysyłki