Menu

0

Zastosowania
Marki
Konto
Koszyk
Zastosowania
Konto

Opis Produktu

Szampon w kostce Dziegieć Herbs & Hydro to idealny wybór dla tych, którzy od dawna rozważali zakup szamponu z konopi, ale do tej pory nie mieli okazji poznać jego kosmetycznego potencjału. Prezentowany szampon konopny zachwyca zarówno aromatem, jak i skutecznością w pielęgnowaniu włosów wszelkiego rodzaju, w szczególności osłabionych i suchych. Świetny sposób na łupież!

Szampon w kostce Dziegieć Herbs & Hydro: co warto o nim wiedzieć?

Ten szampon konopny w kostce Herbs&Hydro, jest kosmetykiem na bazie naturalnych składników, takich jak sufrakant z oleju kokosowego, masło kakaowe, ekstrakt z orzechów shikakai czy hydrolat z kwiatów gorzkiej pomarańczy. Zawiera również witaminę B3, olej rycynowy, witaminę E ora Panthenol.

Kluczowym składnikiem tego szamponu konopnego jest dziegieć brzozowy – bardzo rzadko stosowany w naturalnych kosmetykach, a mający fantastyczne właściwości. Dziegieć przede wszystkim działa przeciwzapalnie i spowalnia oraz redukuje proces powstawania warstwy rogowej naskórka. Tym samym wykazuje działanie przeciwłupieżowe.

Szampon w kostce Dziegieć Herbs & Hydro jest bardzo łatwy w stosowaniu i wydajny. Nie zawiera mydła i wody, a więc nie musisz się obawiać przesuszenia włosów oraz skóry głowy. Jedna kostka wystarczy na około 50 myć. Dzięki obniżonemu ph delikatnie zakwasza skórę głowy, a więc możesz zrezygnować z płukanek na bazie octu czy soku z cytryny.

Nakładanie szamponu w kostce można połączyć z masażem skóry głowy, co jest znakomitą terapią przeciwko wypadaniu włosów.

Szampon w kostce Dziegieć Herbs & Hydro jest produktem wegańskim, nadaje się także do mycia całego ciała. Biodegradowalne opakowanie idealnie wpisuje się w filozofię Zero Waste. Świetny na podróż i do niewielkiej łazienki – zajmuje mało miejsca, może być przechowywany na zwykłej mydelniczce. Do codziennego stosowania!

  • W razie konieczności zasięgnięcia porady specjalisty należy pokazać opakowanie lub etykietę.
  • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
  • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
  • Ewentualna zmiana koloru lub konsystencji nie świadczy o wadliwości produktu.
  • Podane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić profesjonalnej porady specjalisty.
  • Z dala od wilgoci.
  • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
  • W suchym i chłodnym miejscu.
  • W ciemnym miejscu.
  • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Herbs & Hydro szampon w kostce dziegieć

Category Featured Image Kraj pochodzenia:  Polska
Wyczyść
Sztuk:

Produkt dostępny, gotowy do wysyłki