Menu

0

Zastosowania
Marki
Konto
Koszyk
Zastosowania
Konto

Opis Produktu

Prezentujemy konopny szampon do brody Jim’s Beard Herbs&Hydro – jednej z najbardziej renomowanych polskich marek produkujących kosmetyki z olejem konopnym. Ten szampon w kostce zawiera wyłącznie naturalne składniki i jest przeznaczony do pielęgnacji średniego oraz dużego zarostu.

Jak działa konopny szampon do brody Jim’s Beard od Herbs&Hydro?

Ten konopny szampon w kostce do brody Herbs&Hydro jest bardzo dobrą alternatywą dla zwykłego mydła. Ma niższe, przyjaźniejsze skórze pH, nie zawiera wody oraz agresywnych detergentów, na czele z SLS, SLES i SCS. Dzięki temu nie przesusza i nie podrażnia cery, jednocześnie oczyszczając ją i odżywiając. Regularne stosowanie konopnego szamponu do brody Jim’s Beard od Herbs&Hydro przyspiesza porost włosów i zagęszcza oraz wzmacnia zarost.

Prezentowany szampon z konopi wykazuje działanie przeciwłupieżowe. Łagodzi podrażnienia, eliminuje świąd i pieczenie – typowe problemy facetów zapuszczających zarost. Składniki zawarte w szamponie, przede wszystkim olej konopny, regulują pracę gruczołów łojowych, co niweluje efekt przetłuszczania się skóry i nieświeżego wyglądu brody.

Produkt konopny od Herbs&Hydro nie zawiera mydła ani żadnych dodatków chemicznych. Jest bardzo wydajny, ponieważ 55 gramowe opakowanie wystarczy nawet na 50 użyć. Jest odpowiedni dla wegan, nie był testowany na zwierzętach. Szampon w kostce do brody Jim’s Beard może być stosowany także do mycia całego ciała. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi świetnie sprawdzi się w podróży. Co ważne, jest to kosmetyk typu NO WASTE, a więc niegenerujący odpadów.

Ten znakomity szampon z olejem konopnym kupisz w naszym sklepie w bardzo atrakcyjnej cenie i z gwarancją otrzymania oryginalnego produktu.

  • W razie konieczności zasięgnięcia porady specjalisty należy pokazać opakowanie lub etykietę.
  • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
  • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
  • Ewentualna zmiana koloru lub konsystencji nie świadczy o wadliwości produktu.
  • W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przemyć wodą.
  • Podane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić profesjonalnej porady specjalisty.
  • Unikać kontaktu z okolicą oczu i ust.
  • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
  • W suchym i chłodnym miejscu.
  • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Herbs & Hydro konopny szampon do brody Jim’s Beard

Category Featured Image Kraj pochodzenia:  Polska
Wyczyść
Sztuk:

Produkt dostępny, gotowy do wysyłki