Menu

0

Zastosowania
Marki
Konto
Koszyk
Zastosowania
Konto

Opis Produktu

Naturalne mydło konopne w kostce z mikropeelingiem marki Herbs & Natur jest przeznaczone do codziennej pielęgnacji całego ciała, w tym dłoni i twarzy. Zawarty w nim olej konopny ma doskonałe właściwości nawilżające i odżywcze, a także wykazuje działanie hamujące starzenie się skóry. Olej z nasion konopi jest również jednym z najskuteczniejszych naturalnych kosmetyków przeciwzapalnych, odbudowujących warstwę lipidową skóry i ujędrniających. Prezentowane mydło z konopi szczególnie polecamy do pielęgnacji problematycznej skóry ze skłonnością do atopii, łuszczycy, trądziku i uczuleń.

Jakie działanie wykazuje naturalne mydło konopne w kostce z mikropeelingiem Herbs & Natur?

Regularne stosowanie tego mydła z dodatkiem oleju z konopi pozwala zachować skórę w czystości i pozbyć się typowych problemów estetycznych i zdrowotnych, jak zaskórniki, trądzik, rozszerzone pory, przesuszenie i łuszczenie się naskórka. Delikatny peeling masuje skórę, przyspieszając jej regenerację i odmładzając ją. Jednym z efektów mycia ciała naturalnym mydłem konopnym w kostce z mikropeelingiem marki Herbs & Natur jest wygładzenie zmarszczek i pomarańczowej skórki, czyli cellulitu.

Konopne mydło wykazuje silne działanie oczyszczające, nawilżające i złuszczające. Peeling pobudza krążenie krwi pod skórą, co pozwala dostarczać jej więcej składników odżywczych. Cera staje się miękka, przyjemna w dotyku, wyrównuje się także jej koloryt.

Prezentowany kosmetyk konopny jest w 100% naturalny, nie zawiera żadnych sztucznych dodatków, barwników i substancji zapachowych. Producent zastosował perfumowane kompozycje z naturalnych olejków eterycznych. Mydło Herbs&Hydro nie uczula, nie odurza i nie wykazuje działania psychoaktywnego. Może być bezpiecznie stosowane w każdym wieku. 

 • W razie konieczności zasięgnięcia porady specjalisty należy pokazać opakowanie lub etykietę.
 • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
 • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
 • Ewentualna zmiana koloru lub konsystencji nie świadczy o wadliwości produktu.
 • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
 • W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przemyć wodą.
 • Podane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić profesjonalnej porady specjalisty.
 • Unikać kontaktu z okolicą oczu i ust.
 • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
 • W suchym i chłodnym miejscu.
 • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Herbs & Hydro konopne mydło z mikropeelingiem w kostce – 100 g

Category Featured Image Kraj pochodzenia:  Polska

CENA: 18,00 

Produkt dostępny, gotowy do wysyłki