Menu

0

Zastosowania
Marki
Konto
Koszyk
Zastosowania
Konto

Opis Produktu

Olejek do brody Herbs&Hydro Jim’s Beard Konopie i Pala Santo to najlepszy wybór dla każdego brodacza, któremu zależy nie tylko na pięknym wyglądzie zarostu, ale też na prawidłowej pielęgnacji skóry i włosów. Ten konopny olejek do brody jest absolutną rewelacją wśród kosmetyków z konopi. To 100% natury, bezpieczeństwa i zadowolenia z efektów stosowania. Pssst: do tego naprawdę fajnie pachnie!

Olejek do brody Herbs&Hydro Jim’s Beard Konopie i Pala Santo: oczywista propozycja dla brodacza

Codzienna pielęgnacja olejkiem do brody Herbs&Hydro ma kluczowe znaczenie dla utrzymania zarostu w dobrej kondycji. Jest to również niezwykle istotne z punktu widzenia panów, którym zależy na szybkim „dorobieniu się” bujnej, efektownej brody. Nie bez znaczenia jest przy tym to, że stosowanie konopnego olejku do brody odczuwalnie zmiękcza i wygładza zarost, co doceni każda partnerka brodacza.

Ważnym efektem regularnego stosowania konopnego olejku do brody jest ochrona zarostu przed zanieczyszczeniami. Jeśli zdarza się, że po całym dniu dostrzegasz u siebie irytujący efekt „brudnej brody”, a do tego jest ona źródłem przykrego zapachu, to trudno o czytelniejszy sygnał, że czas sięgnąć po olejek.

Koniecznie musimy jeszcze wspomnieć o tym, że stosowanie konopnego olejku do brody łagodzi podrażnienia towarzyszące etapowi zapuszczania zarostu. Koniec z krostkami, swędzeniem i drapaniem, a tym samym ze spadkiem motywacji do wypracowania sobie bujnej, bardzo męskiej brody.

Zastanawiasz się, dlaczego właściwie miałbyś wybrać olejek konopny, a nie jakikolwiek inny? Powód jest prosty: tutaj masz gwarancję, że wcierasz w zarost produkt w pełni naturalny, nieuczulający, bezpieczny dla skóry, także alergicznej. Spróbuj, a już nigdy nie wrócisz do olejków z drogerii!

  • W razie konieczności zasięgnięcia porady specjalisty należy pokazać opakowanie lub etykietę.
  • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
  • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
  • Ewentualna zmiana koloru lub konsystencji nie świadczy o wadliwości produktu.
  • Tylko do użytku zewnętrznego.
  • W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przemyć wodą.
  • Podane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić profesjonalnej porady specjalisty.
  • Unikać kontaktu z okolicą oczu i ust.

Herbs & Hydro Jim’s olejek do brody konopie i palo santo – 30 ml

Category Featured Image Kraj pochodzenia:  Polska
Przepraszamy, produkt dostępny na zamówienie