Menu

0

Zastosowania
Marki
Konto
Koszyk
Zastosowania
Konto

Opis Produktu

Makaron konopny świderki HempFoodie to jeden z najpopularniejszych produktów tego typu na rynku. Użytkownicy cenią go przede wszystkim za naturalny skład, który gwarantuje pełne bezpieczeństwo oraz doskonałe walory smakowe. To cenne źródło składników odżywczych, świetnie przyswajanych przez organizm i pozwalających zachować dobrą formę oraz poprawić jakość swojego życia. Musisz go spróbować!

Czym wyróżnia się makaron konopny świderki od HempFoodie?

Renomowany producent żywności ekologicznej HempFoodie przedstawia makaron konopny świderki, który jest w 100% naturalny, nie zawiera żadnych chemicznych dodatków, barwników, sztucznych konserwantów czy polepszaczy smaku. Jest za to bogatym źródłem składników, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Ten doskonały makaron z konopi łączy w sobie właściwości semoliny (czyli pszenicy typu durum) oraz mąki konopnej marki Hemp Foodie. Dostarcza naturalnych kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6, witamin A, B1, B2, B3, B6, C, D i E, wapnia, magnezu, żelaza, cynku i wielu innych mikroelementów.

Makaron konopny świderki HempFoodie jest także bogaty w proteinę konopną, której przypada aż 30g na każde 100g produktu! Białko roślinne jest bardzo dobrze przyswajane przez ludzki organizm, dodaje energii i pomaga regulować pracę układu trawiennego.

Ten makaron z konopi siewnej jest bezpieczny dla zdrowia i może na stałe zagościć w Twojej ekologicznej kuchni. Nie odurza, nie powoduje żadnych efektów psychoaktywnych czy skutków ubocznych, nie uzależnia. Nasz sklep konopny gwarantuje jego oryginalność – kupuj bez ryzyka! 

  • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
  • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
  • Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
  • Podane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić profesjonalnej porady specjalisty.
  • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
  • W suchym i chłodnym miejscu.
  • W ciemnym miejscu.
  • Po otwarciu ograniczyć dostęp do tlenu.
  • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

HempFoodie makaron konopny świderki – 250 g

Category Featured Image Kraj pochodzenia:  Polska
Przepraszamy, produkt dostępny na zamówienie