Menu

0

Zastosowania
Marki
Konto
Koszyk
Zastosowania
Konto

Opis Produktu

Liście konopi GoodFoods to produkt o bardzo szerokim przeznaczeniu. Mogą stanowić samodzielną przyprawę lub wejść w skład autorskiej mieszanki ziołowej. Wprawni użytkownicy wykorzystają je do stworzenia własnych środków kosmetycznych czy okładów. Naszym zdaniem idealnie nadają się natomiast do parzenia naparów. Jakkolwiek ich nie wykorzystasz, możesz mieć pewność, że wspomogą Twój organizm i znacząco poprawią jakość Twojego życia.

Co wchodzi w skład liści konopi GoodFoods?

Prezentowany produkt konopny to nie tylko liście konopne, ale także owoce aronii, amarantusa, róży i bławatka. Taka kompozycja ma niezwykle cenne właściwości terapeutyczne. Możesz z niej przygotować pyszną i ożywczą herbatę konopną, która świetnie smakuje na zimno i na ciepło. Szczególnie polecamy ten napój w okresie przeziębienia i grypy – znakomicie wzmacnia układ odpornościowy!

Herbatę z konopi, której bazą będą liście konopne GoodFoods, można również pić w zastępstwie izotoników, a tym bardziej soków owocowych. To bardzo dobry wybór dla ludzi aktywnych, uprawiających sport, zestresowanych i ciężko pracujących, którzy chcą osiągnąć życiowy balans.

Sama natura

Liście konopi GoodFoods to produkt w 100% naturalny, wolny od GMO i dodatków chemicznych. Nie ma w nim metali ciężkich, pestycydów i herbicydów, ponieważ pochodzi z roślin uprawianych w sposób ekologiczny. To z kolei gwarantuje przewidywalne działanie i pełne bezpieczeństwo konsumentów.

Podkreślamy, że te liście konopne zawierają jedynie śladowe ilości substancji psychoaktywnej, a więc nie odurzają i nie wywołują żadnych skutków ubocznych. Przyrządzoną z nich herbatę konopną mogą pić osoby w każdym wieku. Produkt jest w pełni legalny na terytorium Polski i Unii Europejskiej.

  • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
  • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
  • Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
  • Podane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić profesjonalnej porady specjalisty.
  • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
  • W suchym i chłodnym miejscu.
  • W ciemnym miejscu.
  • Po otwarciu ograniczyć dostęp do tlenu.
  • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

GoodFoods liście konopi – 20 g

Category Featured Image Kraj pochodzenia:  Polska
Przepraszamy, produkt dostępny na zamówienie