Menu

0

Zastosowania
Marki
Konto
Koszyk
Zastosowania
Konto

Opis Produktu

Mleczna czekolada z ziarnami konopi GoodFoods to fantastyczny produkt konopny stworzony specjalnie z myślą o fanach słodyczy. Czekolada z konopi jest nie tylko bardzo smaczna, ale także ma dobroczynne właściwości, które są zasługą bogactwa cennych składników zawartych w ziarnach konopi siewnej. Koniecznie spróbuj!

Czym charakteryzuje się mleczna czekolada z ziarnami konopi od GoodFoods?

Słodycze z konopi szybko zyskują na popularności, ponieważ są doskonałym dowodem na to, że smaczne rzeczy wcale nie muszą nam szkodzić. W tym produkcie udało się połączyć walory smakowe, charakterystyczne dla mlecznej czekolady, z całym dobrem, jakim dzielą się z nami konopie włókniste.

Prezentowana czekolada konopna jest obfitym źródłem kwasów omega 3 i 6, aminokwasów, białka roślinnego, witamin A, D, E, K i z grupy B oraz składników mineralnych. Zawiera 33,6% naturalnego kakao. Jest to produkt polski, ręcznie robiony, wyprodukowany z rodzimych konopi siewnych.

Zdrowa przekąska

Mleczna czekolada z ziarnami konopi od GoodFoods jest produktem, który można śmiało polecić nawet osobom będącym na diecie redukcyjnej. Wysoka zawartość ziaren konopnych sprawia, że czekolada jest łatwo przyswajalna przez organizm i dobrze trawiona. W rozsądnych ilościach na pewno Ci nie zaszkodzi.

Podkreślamy, że ta czekolada z konopi nie zawiera substancji psychoaktywnych, a więc nie musisz się obawiać odurzenia czy jakichkolwiek skutków ubocznych. To produkt w pełni naturalny, wolny od chemicznych dodatków.

  • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
  • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
  • Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
  • W suchym i chłodnym miejscu.
  • W ciemnym miejscu.
  • Po otwarciu ograniczyć dostęp do tlenu.
  • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

GoodFoods czekolada z ziarnami konopi mleczna – 100 g

Category Featured Image Kraj pochodzenia:  Polska
Przepraszamy, ten produkt jest niedostępny.