Menu

0

Zastosowania
Marki
Konto
Koszyk
Zastosowania
Konto

Opis Produktu

Ciemna czekolada z ziarnami konopi GoodFoods to polski produkt spożywczy zawierający składniki roślinne pochodzące z certyfikowanych upraw na terytorium naszego kraju. Słodycze konopne powoli stają się znakiem rozpoznawczym rodzimej branży producentów konopnych. Ta czekolada z konopi jest świetnym dowodem na to, że zdrowa, ekologiczna dieta może być też bardzo smaczna.

Ciemna czekolada z ziarnami konopi GoodFoods: rozkoszuj się naturą!

Prezentowana czekolada z konopi jest naturalnym źródłem wielu cennych składników, w tym białka roślinnego, witamin A, D, E, K i z grupy B, aminokwasów, kwasów omega 3 i 6 oraz licznych składników mineralnych. Podkreślamy, że jest to produkt całkowicie wolny od chemii. Nie ma w nim sztucznych konserwantów i barwników. Jest więc bardzo bezpieczny również dla osób mających wrażliwy układ pokarmowy i uczulonych na substancje chemiczne w pożywieniu. Zawartość naturalnego kakao wynosi minimum 54,5%.

Ta ciemna czekolada z konopi została wyprodukowana ręcznie. Ma delikatnie orzechowy smak, co z pewnością spodoba się osobom, które niekoniecznie tolerują naturalne nuty konopne. Zawarte w czekoladzie ziarna z konopi zostały pozyskane z roślin uprawianych w Polsce, certyfikowanych, organicznych i oczywiście niemających najmniejszego kontaktu z chemicznymi środkami ochrony czy syntetycznymi nawozami.

Pełne bezpieczeństwo każdego konsumenta

Ciemna czekolada z ziarnami konopi od GoodFoods jest produktem wolnym od substancji psychoaktywnych, a więc nie odurza, nie uzależnia, nie wpływa na zmianę zachowania konsumenta. Jest bezpieczna dla ludzi w każdym wieku, zwłaszcza tych, którzy preferują ekologiczne produkty spożywcze. Dodajmy, że ta czekolada z konopi jest w 100% legalna na terytorium Polski i Unii Europejskiej.

  • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
  • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
  • Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
  • W suchym i chłodnym miejscu.
  • W ciemnym miejscu.
  • Po otwarciu ograniczyć dostęp do tlenu.
  • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

GoodFoods czekolada z ziarnami konopi ciemna – 100 g

Category Featured Image Kraj pochodzenia:  Polska
Przepraszamy, produkt dostępny na zamówienie