Menu

0

Zastosowania
Marki
Konto
Koszyk
Zastosowania
Konto

Opis Produktu

Daj się zaskoczyć wspaniałym smakiem waniliowej konopnej babeczki Canna Shock, która już jest hitem na całym świecie, a szczególnie w Amsterdamie. To tylko kwestia czasu, gdy znajdziesz ją na najlepszych imprezach w naszym kraju. Po co czekać? Sam zrób taką imprezę! Koniecznie z tą przepyszną babeczką z dodatkiem konopi.

Czy waniliowa konopna babeczka Canna Shock jest legalna w Polsce?

Może trudno w to uwierzyć, ale tak! Słodycze z konopi nie zawierają substancji psychoaktywnych, dlatego można je legalnie nabywać i konsumować w naszym kraju. W ten sposób padła ostatnia bariera, która mogła powstrzymywać Cię przed spróbowaniem tego doskonałego przysmaku.

Waniliowa konopna babeczka Canna Shock najpierw podbiła Amsterdam, skąd trafiła do klubów i prywatnych domów w całej Europie. Wszyscy, którzy tylko jej spróbują, są zszokowani jej fantastycznym smakiem i przyjemnym działaniem. Nic dziwnego, że na rynku pojawia się mnóstwo podróbek, ale żadna z nich nie może się nawet zbliżyć do oryginału.

Waniliowa konopna babeczka marki Canna Shock jest do dziś produkowana według ściśle strzeżonej receptury. Nie możemy więc zdradzić, co się w niej znajduje, ale wiemy jedno: renomowany producent gwarantuje swoim klientom 100% bezpieczeństwo. Jego słodycze z konopi nie zawierają żadnych chemicznych dodatków, a konopie siewne użyte do ich produkcji pochodzą z kontrolowanych upraw.

Nasz sklep konopny z czystym sumieniem poleca ten produkt wszystkim smakoszom. To świetny wybór na imprezę w oryginalnym stylu. Pamiętaj – uwaga na podróbki! U nas kupisz wyłącznie oryginał! 

  • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
  • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
  • Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
  • Podane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić profesjonalnej porady specjalisty.
  • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
  • W suchym i chłodnym miejscu.
  • W ciemnym miejscu.
  • Po otwarciu ograniczyć dostęp do tlenu.
  • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

CannaShock waniliowa konopna babeczka – 100 g

Category Featured Image Kraj pochodzenia:  Holandia

CENA: 13,00 

Przepraszamy, produkt dostępny na zamówienie