Menu

0

Zastosowania
Marki
Konto
Koszyk
Zastosowania
Konto

Opis Produktu

Popcorn o smaku konopi Canna Shock Cannapop to nowość w naszym sklepie konopnym, która na pewno przypadnie Ci do gustu! Przekonaj się, jak smakuje zielona przekąska i zaskocz swoich przyjaciół podczas domówki. Jeśli ktoś mówi, że słodycze są niezdrowe, to najwyraźniej nie zna przekąsek z konopi – te można jeść bez wyrzutów sumienia, bo smakują wyśmienicie!

Popcorn o smaku konopi Canna Shock Cannapop – światowy hit

Prezentowany produkt konopny od miesięcy podbija cały świat, szczególnie festiwale muzyczne i imprezy klubowe, gdzie sprzedaje się świetnie. W końcu kto nie chciałby spróbować zielonego popcornu? Ten przysmak trafia w gust każdego, kto ceni sobie żywność z konopi siewnych i dodatkowo szuka ciekawych wrażeń.

Popcorn konopny Canna Shock Cannapop świetnie wygląda, świetnie smakuje, świetnie rozkręca każdą imprezę. Możesz go jeść także w samotności, dla frajdy i potrzeby odprężenia się po ciężkim dniu. Wiedz, że jest to zdrowa przekąska, ponieważ nie znajdziesz w niej żadnych chemicznych dodatków. To czysta natura. Producent zastosował mieszankę oleju konopnego i innych tłuszczów, organiczną kukurydzę i ekstrakt z konopi, a więc wszystko, co ma pozytywny wpływ na ludzki organizm.

Popcorn o smaku konopi Canna Shock Cannapop jest pakowany w poręczne wiaderka, dzięki czemu łatwo można zachować jego świeżość. Z drugiej strony i tak zjesz go od razu ze swoimi przyjaciółmi. Temu przysmakowi po prostu nie można się oprzeć!

Pamiętaj, że kupując produkty w naszym sklepie konopnym, masz gwarancję ich oryginalności i bezpieczeństwa. Nie ryzykuj!

  • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
  • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
  • Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
  • Podane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić profesjonalnej porady specjalisty.
  • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
  • W suchym i chłodnym miejscu.
  • W ciemnym miejscu.
  • Po otwarciu ograniczyć dostęp do tlenu.
  • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

CannaShock Cannapop popcorn o smaku konopi – 1 l

Category Featured Image Kraj pochodzenia:  Holandia

CENA: 13,80 

Produkt dostępny, gotowy do wysyłki