Menu

0

Zastosowania
Marki
Konto
Koszyk
Zastosowania
Konto

Opis Produktu

Konopny.pl prezentuje coś specjalnego dla wszystkich osób preferujących życie bez ciśnienia – lizak o smaku konopi Cannalick Rasta od Canna Shock. Ten rewelacyjny lizak o smaku konopi jest najlepszym lizakiem tego typu na świecie. Skąd to wiemy? Bo już go posmakowaliśmy i byliśmy zachwyceni! Pora na Ciebie! Włącz fajną muzykę, sięgnij po ten lizak i przenieś się na plaże Jamajki i do klubów w Kingston!

Słoneczna moc lizaka o smaku konopi Cannalick Rasta od Canna Shock

Słodycze z konopi dla wielu wciąż są nieodkrytą nowością, ale to szybko się zmienia. Można je spotkać w najlepszych klubach i coffe shopach w Amsterdamie, gdzie powstał lizak o smaku konopi Cannalick Rasta marki Canna Shock. Pomysł momentalnie chwycił i dziś tym rewelacyjnym produktem mogą się napawać użytkownicy w całej Europie. Dzięki Konopny.pl także Polacy!

Lizak bije na głowę podobne produkty tym, że jest w 100% oryginalny w smaku, co oznacza że zawiera ekstraktu z konopi. W podróbkach często znajdziesz syntetyczne aromaty i substancje chemiczne, które tylko wprowadzają niepotrzebny zamęt i mogą powodować nieprzyjemne skutki uboczne. Z lizakiem o smaku konopi Cannalick Rasta marki Canna Shock jest zupełnie inaczej.

Producent nie stosuje żadnych sztucznych dodatków, a jedynie naturalne składniki. Ekstrakt jest pozyskiwany z najwyższej jakości konopi siewnych uprawianych na ekologicznych polach. Dzięki temu produkt jest w pełni bezpieczny dla zdrowia, nie odurza, nie uzależnia, nie ma działania psychoaktywnego.

Nasz sklep konopny gwarantuje oryginalność prezentowanego produktu. Nie ryzykuj trafienia na niesmaczną podróbkę!

  • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
  • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
  • Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
  • Podane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić profesjonalnej porady specjalisty.
  • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
  • W suchym i chłodnym miejscu.
  • W ciemnym miejscu.
  • Po otwarciu ograniczyć dostęp do tlenu.
  • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

CannaShock Cannalick Rasta lizak o smaku konopi – 12g

Category Featured Image Kraj pochodzenia:  Holandia
Przepraszamy, produkt dostępny na zamówienie