Menu

0

Zastosowania
Marki
Konto
Koszyk
Zastosowania
Konto

Opis Produktu

Lizak o smaku konopi Cannalick Green marki Canna Shock to świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie mogą się rozstać ze specyficznym aromatem i chcą go mieć zawsze przy sobie, bez względu na sytuację. To także naprawdę fajny pomysł na rozkręcenie imprezy – wystarczy wręczyć lizaki znajomym, aby na ich twarzach od razu pojawiły się bardzo szerokie uśmiechy. Konopny.pl prezentuje znakomity lizak o smaku konopi i jakościowego lidera w swojej kategorii markę Canna Shock.

Tajemnica lizaka o smaku konopi Cannalick Green Canna Shock

Słodycze z konopi to bardzo modne i poszukiwane produkty, które świetnie zastępują inne „rozkręcacze imprez”. Tym razem renomowany producent przygotował dla nas coś specjalnego. Lizak o smaku konopi Cannalick Green Canna Shock swoją wyjątkowość zawdzięcza dodaniu do niego prawdziwego ekstraktu z konopi.

Dzięki temu ten lizak o smaku konopi smakuje i wygląda wyjątkowo, a do tego gwarantuje przyjemne doznania. Warto podkreślić, że produkt nie powoduje żadnych skutków ubocznych, nie odurza, nie uzależnia, nie ma działania psychoaktywnego. Jest w 100% bezpieczny dla zdrowia i powstaje wyłącznie z naturalnych produktów.

Konopie siewne, z których pozyskuje się ekstrakt do produkcji lizaka, pochodzą z kontrolowanych pól uprawnych na terenie Europy. Nie stosuje się na nich chemicznych środków ochrony, które mogłyby przeniknąć do żywności. Liż bez obaw!

Lizak o smaku konopi Cannalick Green Canna Shock to prawdziwa rewelacja i jeden z hitów sprzedaży w naszym sklepie konopnym. Pamiętaj, że kupując u nas masz gwarancję jakości i oryginalności produktu. Nie ryzykuj trafienia na podróbkę! 

  • Przed użyciem zapoznaj się z treścią opisu produktu.
  • Jak każdy produkt, tak i ten może powodować wystąpienie uczulenia. Należy zgłosić ten problem lekarzowi.
  • Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
  • Podane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów informacyjnych i nie mogą zastąpić profesjonalnej porady specjalisty.
  • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
  • W suchym i chłodnym miejscu.
  • W ciemnym miejscu.
  • Po otwarciu ograniczyć dostęp do tlenu.
  • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

CannaShock Cannalick Green lizak o smaku konopi – 12 g

Category Featured Image Kraj pochodzenia:  Holandia
Przepraszamy, produkt dostępny na zamówienie