Menu

0

Zastosowania
Marki
Konto
Koszyk
Zastosowania
Konto

Opis Produktu

Konopny.pl prezentuje serum pielęgnujące do skóry tłustej i mieszanej Cannabigold. To w 100% naturalny kosmetyk z konopi, który został opracowany specjalnie z myślą o efektywnej pielęgnacji cery ze skłonnością to przetłuszczania się, zajętej trądzikiem i nieestetycznymi wągrami.

Właściwości serum pielęgnującego do skóry tłustej i mieszanej Cannabigold

To serum z konopi zawiera aż 150 mg CBD, najcenniejszego składnika konopi siewnych, który ma doskonałe właściwości nawilżające, regeneracyjne oraz oczyszczające i antyoksydacyjne. W połączeniu z azeloglicyną, kwasem glicyzyrynowym i probiotykami tworzy formułę pobudzającą naturalny proces złuszczania naskórka. Bezpośrednim efektem jest uczucie odświeżenia i wygładzenia skóry.

Serum dodatkowo silnie nawilża cerę, co prowadzi do unormowania produkcji sebum, a tym samym do oczyszczenia porów i wyraźnego zredukowania wyprysków, wągrów, zaskórników. To doskonały wybór zarówno dla nastolatków, jak i osób z cerą dojrzałą ze skłonnością do trądziku oraz przetłuszczania.

Jak stosować?

Serum pielęgnujące do skóry tłustej i mieszanej Cannabigold możesz używać codziennie, najlepiej rano i wieczorem. Ten kosmetyk konopny ma lekką konsystencję, błyskawicznie się wchłania i zapewnia przyjemne uczucie dogłębnego nawilżenia. Nie zostawia śladów na ubraniu, może być stosowany pod makijaż.

Oryginalne serum pielęgnujące do skóry tłustej i mieszanej Cannabigold w opakowaniu 30 ml kupisz w naszym sklepie konopnym w świetnej cenie i z szybką dostawą.

  • W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przemyć wodą.
  • Unikać kontaktu z okolicą oczu i ust.
  • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
  • W suchym i chłodnym miejscu.

Cannabigold serum pielęgnujące, skóra tłusta i mieszana – 30 ml

Category Featured Image Kraj pochodzenia:  Polska

CENA: 99,00 

Produkt dostępny, gotowy do wysyłki