Menu

0

Zastosowania
Marki
Konto
Koszyk
Zastosowania
Konto

Opis Produktu

Cannabigold serum nawilżająco-regenerujące do skóry suchej to w pełni naturalny kosmetyk konopny stworzony z myślą o osobach, które mają problem z wiecznie przesuszoną skórą. Prezentowany produkt z konopi zawiera odżywcze CBD o silnych właściwościach nawilżających.

Właściwości Cannabigold serum nawilżająco-regenerujące do skóry suchej

Renomowana marka Cannabigold zaproponowała nam znakomity produkt z konopi, który odpowiada na potrzeby osób szukających naturalnych sposobów wsparcia skóry, zabezpieczenia jej przed przesuszaniem i podrażnieniami, a także chcących zredukować skutki upływającego czasu.

Serum ma lekką konsystencję, bardzo dobrze się wchłania i zawiera aż 150 mg CBD. To najbardziej wartościowy składnik konopi włóknistych, który wspiera odbudowę naturalnej warstwy lipidowej skóry, doskonale nawilża i regeneruje nawet głębokie tkanki. W składzie produktu znajdziesz również probiotyki, olej z wiesiołka oraz witaminę E, nazywaną witaminą młodości.

Zastosowanie

Prezentowany produkt konopny jest przeznaczony do pielęgnacji skóry w każdym wieku, zwłaszcza z tendencją do przesuszania i podrażnień. Może być stosowany do ochrony przed promieniowaniem UV i innymi niekorzystnymi czynnikami środowiskowymi. Ten kosmetyk z konopi możesz nakładać na skórę dwa razy dziennie, rano i wieczorem, jako samodzielny produkt lub np. podkład pod makijaż.

Oryginalne serum nawilżająco-regenerujące Cannabigold do skóry suchej w opakowaniu o pojemności 30 ml kupisz w naszym sklepie konopnym w bardzo atrakcyjnej cenie.

  • W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przemyć wodą.
  • Unikać kontaktu z okolicą oczu i ust.
  • W suchym i chłodnym miejscu.
  • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Cannabigold serum nawilżająco-regenerujące, skóra sucha – 30 ml

Category Featured Image Kraj pochodzenia:  Polska

CENA: 99,00 

Produkt dostępny, gotowy do wysyłki