Menu

0

Zastosowania
Marki
Konto
Koszyk
Zastosowania
Konto

Opis Produktu

Prezentujemy krem normalizujący do skóry tłustej i mieszanej Cannabigold, czyli jeden z najpopularniejszych kosmetyków konopnych w ofercie naszego sklepu. Ten produkt został stworzony dla osób, które potrzebują skutecznego i naturalnego kosmetyku do codziennej pielęgnacji i niwelowania niedoskonałości dermatologicznych.

Czym wyróżnia się krem normalizujący do skóry tłustej i mieszanej Cannabigold?

Ten kosmetyk konopny zawiera aż 100 mg CBD, czyli fitokannabinoidu o znakomitych właściwościach nawilżających, regeneracyjnych oraz przeciwzapalnych. Z tego też powodu coraz częściej wykorzystuje się go w produktach z konopi przeznaczonych do pielęgnacji skóry problematycznej, dotkniętej różnego rodzaju dermatozami.

Prezentowany krem z konopi znakomicie sprawdza się do codziennej pielęgnacji skóry w każdym wieku, wspomagając w walce z niedoskonałościami urody oraz hamując procesy starzeniowe. Poza CBD zawiera również witaminę B3, azeloglicynę, kwas glicyryzynowy, kwas hialuronowy oraz probiotyki. Efekt? Unormowanie produkcji sebum, zmatowienie cery, ograniczenie trądziku i zaskórników oraz bardzo przyjemne uczucie nawilżenia i sprężystości skóry.

Krem normalizujący do skóry tłustej i mieszanej Cannabigold odbudowuje i chroni naturalną warstwę lipidową skóry, dzięki czemu zabezpiecza ją przed niekorzystnymi warunkami środowiskowymi. Jest odpowiedni do skóry w każdym wieku, nie powoduje podrażnień i nie uczula oraz nie zapycha porów.

Oryginalny kosmetyk renomowanej marki Cannabigold kupisz w naszym sklepie konopnym w bardzo atrakcyjnej cenie.;

  • W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przemyć wodą.
  • Unikać kontaktu z okolicą oczu i ust.
  • W miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
  • W suchym i chłodnym miejscu.
  • Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Cannabigold krem normalizujący, skóra tłusta i mieszana – 50 ml

Category Featured Image Kraj pochodzenia:  Polska

CENA: 69,00 

Produkt dostępny, gotowy do wysyłki